Submenu

Kim jesteśmy?

… i czym się zajmujemy?

Komputrino to pracownia informatyczna specjalizująca się w prowadzeniu zajęć z informatyki dla dzieci i młodzieży.

W ramach naszych zajęć uczestnicy poznają informatykę od kuchni.

Tematyka zajęć:

Krzysztof Zaremba – założyciel Komputrino

Misja firmy

Dlaczego założyliśmy Komputrino?

Gdyby nie nasza przyjaźń i zamiłowanie do sztuki programowania nie powstałaby pracownia Komputrino. Dzięki niej możemy podzielić się z Wami naszą pasją, wiedzą i umiejętnościami!

Nasi kursanci odkryją z nami niesamowity świat informatyki oraz drzemiący w nim potencjał. Programowanie to nie tylko zawód przyszłości, na którym oparte są różne filary współczesnej gospodarki. To również doskonały sposób na pobudzenie logicznego myślenia, treningu cierpliwości oraz kreatywnego rozwiązywania problemów.

Pragniemy pokazać naszym uczniom, jak wielki potencjał drzemie w nauce programowania i jak ogromne korzyści się z tym wiążą. W naszą działalność zaangażowane jest doświadczone grono pedagogów, posiadające szerokie kompetencje w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nie zapomnijcie o tym, że tylko i wyłącznie determinacja zbliży nas do osiągnięcia upragnionych rezultatów .

Nasze wartości

Jaka jest filozofia prowadzenia zajęć?

Naszą misją jest propagowanie i przekazywanie wiedzy z informatyki wśród dzieci i młodzieży.

Wiedzę przekazujemy w sposób prosty i przyjazny. Chcemy zerwać z mitem, że informatyka i programowanie to trudna i nieprzystępna dziedzina nauki.

Proponowane przez nas zajęcia prowadzimy w myśl łączenia zadań praktycznych z zabawą. Nie zapominamy przy tym o dobrych praktykach oraz zajmowaniu odpowiedniej postawy przy komputerze.

Nasi kursanci od samego początku aktywnie uczą się kluczowych oraz najpopularniejszych obszarów informatyki.

Używamy oprogramowania, którego można używać bezpłatnie. Nasi kursanci mogą dzięki temu szlifować swoje umiejętności w domowym zaciszu.

Co wyróżnia Komputrino?

Build & Design

Jesteśmy pasjonatami programowania z krwi i kości!

Realizujemy się w zawodzie, stale zwiększamy swoją wiedzę

Pasją i umiejętnościami pragniemy podzielić się z uczestnikami kursów.

Dbamy o dobrą atmosferę

Podczas zajęć stawiamy na ważną umiejętność, jaką jest praca w grupie.

Dzięki nam kursanci rozwiną cechy takie jak:
• szacunek do drugiej osoby
• cierpliwość
• koncentracja i wyobraźnia.

Build & Design

Kładziemy nacisk na praktyczny wymiar zajęć

Posiadamy odpowiednie podejście oraz doświadczenie w pracy z młodzieżą.

Nasi kursanci nabywają solidnych fundamentów w postaci wypracowanych dobrych nawyków, które w branży IT są kluczowe.

Brzmi interesująco?

Co możemy zrobić dalej? W jaki sposób się zapisać na zajęcia?

Zapraszamy do zapisów na nasze kursy stacjonarne oraz online.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie na nie odpowiemy!

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub przez formularz.

Szybki kontakt!
Wyślij!